nahoru
Produkty

Nosiče kontejnerů

Společnost ZLT auto a.s. nabízí své služby v oblasti prodeje, montáže a servisu hydraulických nosičů kontejnerů značek UNILIFT, ROAGNA a CHARVÁT CTS.

Díky výhradnímu zastoupení těchto výrobců zajišťuje servisní tým záruční i pozáruční servis všech strojů prodaných v ČR.

Nosiče kontejnerů Nosiče kontejnerů

Nosiče kontejnerů UNILIFT

UNILIFT
přejít na ROAGNA

Nosiče kontejnerů UNILIFT dodáváme dle požadavků zákazníka na podvozcích všech výrobců automobilů. ZLT auto a.s. jako nástavbář provádí také různé kombinace např. nosič s hydraulickým nakládacím jeřábem apod. Výhodou natahovacích systémů je jejich variabilita a všestrannost. Natahovací systémy dodáváme v nosnostech od 3 do 34 tun.

Kombinace nosiče s hydraulickým nakládacím jeřábem EFFER pro stavebnictví a hydraulickým nakládacím jeřábem LIV pro kovošrot je optimálním řešením potřeb zákazníka vzhledem k využití vozidla.

zobrazit reference

Nosiče kontejnerů ROAGNA

ROAGNA
přejít na UNILIFT

Firma Roagna vyrábí kompletní řadu přívěsů s hákovým nosičem kontejnerů a kontejnerových nástaveb, což činí firmu evropským lídrem v tomto oboru. Výzkum a zkušenosti získané roky práce spolu s výběrem speciálních a certifikovaných materiálů umožnily vyrábět stroje vysoké kvality s natahovací kapacitou až 30 tun.

Vysoký standard vybavení a pečlivá kontrola během všech výrobních fází jsou garancí pro naše kvalifikované a náročné zákazníky.

Nahoru